Ceny - kolik stojí webové stránky?

"Ceny za vytvoření webových stránek jsou často velmi nepřehledné a velmi přehnané. Proto jsme se rozhodli ceny sobě i zákazníkům zjednodušit.  Vše co pro Vás budeme dělat, přepočítáváme na vynaložený čas, který lze dopředu odhadnout v rozpočtu. Neděláme to přece prvně."

Jan Adamec | Webdesigner

Veškeré online služby, jako jsou tvorba www stránek, vytvoření eshopu, úprava webu nebo online marketingové kampaně, jsou přepočítávány na čas potřebný pro zpracování.

Z Vašeho zadání se dá velmi přesně odhadnout kolik času bude na vytvoření stránek potřeba a ten je přesně evidován. Zákazník dostává online přístup k přehlednému výkazu práce, díky kterému má přehled o odpracovaných hodinách / minutách a z toho následně vychází i fakturace. Fakturu za práci zasílám vždy na konci měsíce za odvedenou práci v daném měsíci.

1 hodina online služeb = 590,- Kč

Avízo: od 1.1.2023 měníme sazbu na 690,-Kč/1hod.
(výkaz je veden v minutách, pro fakturaci je podkladem součet minut.
Prvotní konzultace a diskuse nad projektem jsou zdarma.)


Kolik stojí webové stránky? | Vyzkoušejte online kalkulátor

Zkuste si nezávazně prověřit kolik budou webové stránky nebo eshop stát podle Vašich potřeb pomocí kalkulátoru ceny. Jednoduše si zde vyberete co potřebujete a hned se dovíte cenu webu nebo eshopu.

Online kalkulátor webu na míru

spočítat ceny webu | online kalkulator | dejtonaweb

Online kalkulátor eshopu na míru

Online kalkulátor ceny eshopu na míru

Výkaz práce

Předtím než se pustíme do práce Vám připravím přehledný rozpočet co vše bude potřeba udělat a kolik je na to potřeba času. Takový rozpočet se následně stává i výkazem práce a podkladem pro fakturaci na konci každého měsíce.

Zde se můžete podívat na příkladový rozpočet pro stavbu eShopu na technologii Prestashop:

Ukázka rozpočtu ZDE