Cena webu - kolik stojí webové stránky?

"Ceny za vytvoření webových stránek jsou často velmi nepřehledné a velmi přehnané. Proto jsme se rozhodli ceny sobě i zákazníkům zjednodušit.  Vše co pro Vás budeme dělat, přepočítáváme na vynaložený čas, který lze dopředu odhadnout v rozpočtu. Neděláme to přece prvně."

Jan Adamec | Webdesigner

Veškeré online služby, jako jsou tvorba www stránek, vytvoření eshopu, úprava webu nebo online marketingové kampaně, jsou přepočítávány na čas potřebný pro zpracování.

Z Vašeho zadání se dá velmi přesně odhadnout kolik času bude na vytvoření stránek potřeba a ten je přesně evidován. Zákazník dostává online přístup k přehlednému výkazu práce, díky kterému má přehled o odpracovaných hodinách / minutách a z toho následně vychází i fakturace. Fakturu za práci zasílám vždy na konci měsíce za odvedenou práci v daném měsíci.

1 hodina online služeb = 690,- Kč

(výkaz je veden v minutách, pro fakturaci je podkladem součet minut.
Prvotní konzultace a diskuse nad projektem jsou zdarma.)


Kolik stojí web? Cena webu nebo eshopu? | Vyzkoušejte online kalkulátor

Zkuste si nezávazně prověřit kolik budou webové stránky nebo eshop stát podle Vašich potřeb pomocí kalkulátoru ceny. Jednoduše si zde vyberete co potřebujete a hned se dovíte cenu webu nebo eshopu.


Kolik stojí webové stránky? | Cena webu

Průměrná cena vytvoření webové stránky se pohybuje v rozmezí od 6 000 Kč do 20 000 Kč v závislosti na rozsahu požadavků.

Pokud si chcete udělat představu o ceně vašeho budoucího webu, doporučujeme využít našeho online kalkulátoru, který vám rychle a jednoduše spočítá přibližnou cenu podle vašich požadavků. Nebo si můžete zarezervovat konzultaci zdarma, při které společně specifikujeme rozsah požadavků a na základě toho vám připravíme přesnou kalkulaci nákladů na nový web. Využijte tuto příležitost, abyste se mohli rozhodnout pro nejlepší řešení pro svůj nový web bez jakýchkoliv zbytečných kompromisů.

Online kalkulátor webu na míru

spočítat ceny webu | online kalkulator | dejtonaweb

Online kalkulátor eshopu na míru

Online kalkulátor ceny eshopu na míru

Výkaz práce

Předtím než se pustíme do práce Vám připravím přehledný rozpočet co vše bude potřeba udělat a kolik je na to potřeba času. Takový rozpočet se následně stává i výkazem práce a podkladem pro fakturaci na konci každého měsíce.

Zde se můžete podívat na příkladový rozpočet pro stavbu eShopu na technologii Prestashop:

Ukázka rozpočtu ZDE