Ceny - kolik stojí webové stránky?

"Ceny za vytvoření webových stránek jsou často velmi nepřehledné a velmi přehnané. Proto jsme se rozhodli ceny sobě i zákazníkům zjednodušit.  Vše co pro Vás budeme dělat, přepočítáváme na vynaložený čas, který lze dopředu odhadnout v rozpočtu. Neděláme to přece prvně."

Jan Adamec | Webdesigner

Veškeré online služby, jako jsou tvorba www stránek, vytvoření eshopu, úprava webu nebo online marketingové kampaně, jsou přepočítávány na čas potřebný pro zpracování.

Z Vašeho zadání se dá velmi přesně odhadnout kolik času bude na vytvoření stránek potřeba a ten je přesně evidován. Zákazník dostává online přístup k přehlednému výkazu práce, díky kterému má přehled o odpracovaných hodinách / minutách a z toho následně vychází i fakturace. Fakturu za práci zasílám vždy na konci měsíce za odvedenou práci v daném měsíci.

1 hodina online služeb = 590,- Kč
(výkaz je veden v minutách, pro fakturaci je podkladem součet minut.
Prvotní konzultace a diskuse nad projektem jsou zdarma.)

Výkaz práce

Předtím než se pustíme do práce Vám připravím přehledný rozpočet co vše bude potřeba udělat a kolik je na to potřeba času. Takový rozpočet se následně stává i výkazem práce a podkladem pro fakturaci na konci každého měsíce.

Zde se můžete podívat na příkladový rozpočet pro stavbu eShopu na technologii Prestashop:

Ukázka rozpočtu ZDE


Spočítejte si kolik stojí web nebo eshop na míru

Spočítat vstupní náklady je důležité. Připravil jsem pro Vás online kalkulátor ceny webu a eshopu. Ke všem základním vlastnostem webu můžete vybrat i volitelné možnosti a zjisti tak kolik takový web stojí.

Online kalkulátor webu na míru

Online kalkulátor ceny internetových stránek a eshopu

Online kalkulátor eshopu na míru

Online kalkulátor ceny eshopu na míru