Grafika | Grafické práce a zpracování grafiky na web i pro tisk

"Kvalitní produkt nebo služby potřebují zviditelnit. Zákazníci jsou dnes mnohem pohodlnější a netrpělivější a máte jen vteřiny na to, abyste je zaujali.

Dobře promyšlený marketing a kvalitní grafika velmi výrazně zvyšují Vaše šance na trhu.
"

Jan Adamec | Webdesigner

Jaké grafické prvky se nejčastěji používají?


Grafické práce | bannery pro OnLine marketing a Internetové stránky

Máte jen pár vteřin zaujmout své zákazníky! Grafický banner a vhodně zvolená grafika Vám v tom může výrazně pomoci.

Lidé mnohem rychleji reagují na grafické prvky, než na čistý text. Využívejte bannery pro lov svých nových zákazníků všude, kde to jen jde.


Logo společnosti | Návrh loga a logo manuál

Každá společnost vystupuje pod svým jedinečným jménem a ve většině případů se také prezentuje svým logem. Logo by mělo být symbolem, který provází celý marketing firmy. Logo velmi napomáhá k zapamatovatelnosti Vaší firmy nebo značky a proto je velmi důležité zachovat jeho jednoduchost.

Při návrhu loga je potřeba dobře promyslet jak chcete být vnímáni a s čím bude logo spojováno. Mnohdy se od Vašeho loga odvíjí další marketing a vizualizace.


Grafika pro letáky a tiskové materiály

Příprava tiskových podkladu vyžaduje dodržet pravidla a potřeby tiskárny, který bude tisk realizovat. Tomu všemu však předchází návrh letáku, tak aby vyhovoval Vašemu marketingu.

Infografika | Jan Adamec |                  Dejtonaweb.cz

Infografika

Infografika je poměrně mladý, ale velmi důležitý pojem. Znázornění informaci pomocí trefného grafického vyjádření (například podpořené hlavním číselným údajem nebo netypickým grafem) vždy zákazníka zaujme.


Kolik stojí web? Cena webu nebo eshopu? | Vyzkoušejte online kalkulátor

Zkuste si nezávazně prověřit kolik budou webové stránky nebo eshop stát podle Vašich potřeb pomocí kalkulátoru ceny. Jednoduše si zde vyberete co potřebujete a hned se dovíte cenu webu nebo eshopu.


Kolik stojí webové stránky? | Cena webu

Průměrná cena vytvoření webové stránky se pohybuje v rozmezí od 6 000 Kč do 20 000 Kč v závislosti na rozsahu požadavků.

Pokud si chcete udělat představu o ceně vašeho budoucího webu, doporučujeme využít našeho online kalkulátoru, který vám rychle a jednoduše spočítá přibližnou cenu podle vašich požadavků. Nebo si můžete zarezervovat konzultaci zdarma, při které společně specifikujeme rozsah požadavků a na základě toho vám připravíme přesnou kalkulaci nákladů na nový web. Využijte tuto příležitost, abyste se mohli rozhodnout pro nejlepší řešení pro svůj nový web bez jakýchkoliv zbytečných kompromisů.

Online kalkulátor webu na míru

spočítat ceny webu | online kalkulator | dejtonaweb

Online kalkulátor eshopu na míru

Online kalkulátor ceny eshopu na míru


Mám zájem o rozpočet

Na základě informací, které dostaneme a případně z další naší diskuse Vám připravím podrobný položkový rozpočet.

Zpracování rozpočtu je zdarma - jedná se o diskusi a přípravu k rozhodnutí, zda využijete našich služeb.