Jan Adamec | Webdesigner

"Vytvářet internetové stránky je pro mě nejen práce, ale hlavně zábava. Mě to prostě baví, a proto jsem rád za každý nový nápad, každou novou vizi, kterou chcete dostat na web ."

Jan Adamec | Webdesigner

Jan Adamec | Webdesigner | Dejtonaweb.cz | tvorba internetových stránek a eshopů. CopyWriting Tvorba internetových stránek mě provází již více než 12 let. V minulosti jsem pracoval jako Online marketing specialista pro nadnárodní společnost a v současné době jsem programátor a technický redaktor. Práce na nápaditých projektech je pro mě velmi zábavné a vítané téma.

Postavit web a podnikat online je dnes velmi dostupné a máte mnoho možností, jakou cestou se vydat. Jistě, je možné využít takzvané weby "zdarma", ale brzy narazíte na jejich omezené možnosti. Nebo už jste na ně narazili a právě proto hledáte někoho, kdo Vám pomůže realizovat všechny Vaše představy a provede Vás úskalími Online marketingu . Na začátku proto budeme diskutovat o právě Vašich představách a nápadech, které pro Vás přetransformuji do digitálního světa.

Neváhejte mít i bláznivé nápady. Vše co si dokážete představit, se také dá realizovat. Pokud se Vám podaří přijít s něčím novým, něčím se odlišit, pak máte větší šanci zaujmout nové zákazníky. 


Vyberte z webových služeb

Tvorba webových stránek na míru. Široké možnosti responsivního designu a práce se SEO. Velmi jednoduchá administrace - bude vás bavit přidávat novinky a sdílet je.

Dobře postavený eShop, který má všechny potřebné funkce, bez kterých se při online prodeji neobejdete. Responzivní formát a spousta automatických funkcí a usnadnění práce.

Nemusíte být profesionály v tvorbě internetových stránek a nemusíte investovat každý měsíc vysoké částky, abyste byli úspěšní v online marketingu. SEO může být i zábava a rádi vám pomůžeme zlepšit vaše šance.

Internetová reklama vám přinese okamžitý účinek - nové objednávky, poptávky, návštěvnost. Nabízíme zpracování a vedení online reklamních kampaní na Google, Facebook a Seznamu

Asi nejdůležitější součástí webových stránek nebo eShopu je obsah. Jedině originální tex je pro zákazníky a vyhledávače to pravé a ceněné. Správně napsaný obsah přiláká nové zákazníky a posune vás v žebříčku hledání nahoru.

Cena vytvoření webu je důležitá. Spočítejte si cenu vlastních webových stránek nebo cenu eshopu na míru v online kalkulátoru. Je to nezávazné a zdarma.