Online kalkulátor ceny internetových stránek a eShopu

Připravil jsem pro vás kalkulátor ceny internetových stránek a eShopu . Můžete si sami můžete poskládat co potřebujete a hned uvidíte cenu takového řešení na míru. Samozřejmě, že je to jen základní materiál k upřesnění po naší vzájemné diskusi. Potom se teprve rozhodnete, zda mou práci využijete.


Vyberte z webbových služeb

Tvorba webových stránek na míru. Široké možnosti responsivního designu a práce se SEO. Velmi jednoduchá administrace - bude vás bavit přidávat novinky a sdílet je.

Dobře postavený eShop, který má všechny potřebné funkce, bez kterých se při online prodeji neobejdete. Responzivní formát a spousta automatických funkcí a usnadnění práce.

Nemusíte být profesionály v tvorbě internetových stránek a nemusíte investovat každý měsíc vysoké částky, abyste byli úspěšní v online marketingu. SEO může být i zábava a rádi vám pomůžeme zlepšit vaše šance.

Vizuální podoba Vašeho webu, loga, vizitek, letáků, bannerů a dalších materiálů hraje obrovskou roli při získávání i udržení vašich zákazníků. Jak vás vidí vaši zákazníci. Grafika je velmi silný nástroj.

Asi nejdůležitější součástí webových stránek nebo eShopu je obsah. Jedině originální tex je pro zákazníky a vyhledávače to pravé a ceněné. Správně napsaný obsah přiláká nové zákazníky a posune vás v žebříčku hledání nahoru.

Cena vytvoření webu je důležitá. Spočítejte si cenu vlastních webových stránek nebo cenu eshopu na míru v online kalkulátoru. Je to nezávazné a zdarma.