Dejtonaweb s.r.o. - Webdesign, copywriting, SEO a internetová reklama

"Tvorba webu a psaní textů je pro nás práce i zábava. Díky tomu, že vám pomáháme plnit vaše sny, plníme si ty naše"

Honza a Andrea

Jan Adamec | Andrea Adamcová | Dejtonaweb.cz | tvorba internetových stránek a eshopů, CopyWriting SEO a internetová reklama

Zabýváme se tvorbou webů a eshopů, copywritingem a internetovou reklamou už od roku 2008. V roce 2020 jsme se rozhodli přetransformovat naši práci do společného podnikání a vznikla myšlenka založit firmu Dejtonaweb s.r.o. Jsme manželé a parťáci, máme letité zkušenosti nejen s tvorbou webů, ale také přímo s obchodem, on-line marktetingem a copywritingem. Rozhodli jsme se naše síly a zkušenosti spojit pod jednu střechu a tak 12.3.2021 vznikla naše firma Dejtonaweb s.r.o. Pod touto značkou našim zákazníkům nabízíme kompletní balíčky služeb v oboru, který nás baví a proto pokud se rozhodnete využít naše služby dostanete víc než nový web.

Léta zkušeností a praxe

Díky našim zkušenostem a praxi umíme poskytnout také obchodní a marketingové poradenství, pomoci vám uvést vaše představy a sny a představit je zákazníkům. Vítáme stále nové výzvy, neboť právě díky nim můžeme růst a dál se učit a tím poskytovat stále lepší a komplexnější služby. Neváhejte se nám svěřit i s neotřelými a třeba i bláznivými nápady, pomůžeme vám realizovat vaše představy a uvést je do digitálního světa tak, aby vaše firma a váš web nezapadly mezi stovkami dalších. 

Jeden partner pro všechno

Jak zaujmout zákazníky? Jaké logo zvolit? Co je online marketing? Jak získávat zákazníky? Jak být vidět? Proč nestačí weby zdarma? Jak pracovat s reklamou? Do čeho se vyplatí investovat a co jsou naopak vyhozené peníze? Provedeme vás všemi úskalími podnikání na internetu a pomůžeme vám zrealizovat vaše přání. Pokud se rozhodnete využít našich služeb, nemusíte si najímat dvě a více firem. U nás postavením webu práce rozhodně nekončí.

 

Jak říkáme - naše práce nás baví a díky tomu, že vám pomáháme plnit vaše sny, plníme si ty naše.
Honza a Andrea

 


Vyberte z webových služeb

Tvorba webových stránek na míru. Široké možnosti responsivního designu a práce se SEO. Velmi jednoduchá administrace - bude vás bavit přidávat novinky a sdílet je.

Dobře postavený eShop, který má všechny potřebné funkce, bez kterých se při online prodeji neobejdete. Responzivní formát a spousta automatických funkcí a usnadnění práce.

Nemusíte být profesionály v tvorbě internetových stránek a nemusíte investovat každý měsíc vysoké částky, abyste byli úspěšní v online marketingu. SEO může být i zábava a rádi vám pomůžeme zlepšit vaše šance.

Internetová reklama vám přinese okamžitý účinek - nové objednávky, poptávky, návštěvnost. Nabízíme zpracování a vedení online reklamních kampaní na Google, Facebook a Seznamu

Asi nejdůležitější součástí webových stránek nebo eShopu je obsah. Jedině originální tex je pro zákazníky a vyhledávače to pravé a ceněné. Správně napsaný obsah přiláká nové zákazníky a posune vás v žebříčku hledání nahoru.

Cena vytvoření webu je důležitá. Spočítejte si cenu vlastních webových stránek nebo cenu eshopu na míru v online kalkulátoru. Je to nezávazné a zdarma.