Dejtonaweb s.r.o. - Tvorba webových stránek, copywriting, SEO a internetová reklama

"Tvorba webu a psaní textů je pro nás práce i zábava. Díky tomu, že Vám pomáháme plnit Vaše sny, plníme si ty naše"

Honza a Andrea

Jan Adamec | Andrea Adamcová | Dejtonaweb.cz | tvorba internetových stránek a eshopů, CopyWriting SEO a internetová reklama

Zabýváme se tvorbou webových stránek a eshopů, copywritingem a internetovou reklamou už od roku 2008. V roce 2020 jsme se rozhodli přetransformovat naši práci do společného podnikání a vznikla myšlenka založit firmu Dejtonaweb s.r.o. Jsme manželé a parťáci, máme letité zkušenosti nejen s tvorbou webů, ale také přímo s obchodem, on-line marketingem a copywritingem. Rozhodli jsme se naše síly a zkušenosti spojit pod jednu střechu a tak 12.3.2021 vznikla naše firma Dejtonaweb s.r.o. Pod touto značkou našim zákazníkům nabízíme kompletní balíčky služeb v oboru, který nás baví a proto pokud se rozhodnete využít naše služby dostanete víc než nový web.

Léta zkušeností a praxe

Díky našim zkušenostem a praxi umíme poskytnout také obchodní a marketingové poradenství, pomoci Vám uvést Vaše představy a sny a představit je zákazníkům. Vítáme stále nové výzvy, neboť právě díky nim můžeme růst a dál se učit a tím poskytovat stále lepší a komplexnější služby. Neváhejte se nám svěřit i s neotřelými a třeba i bláznivými nápady, pomůžeme Vám realizovat Vaše představy a uvést je do digitálního světa tak, aby Vaše firma a Váš web nezapadly mezi stovkami dalších. 

Jeden partner pro všechno

Jak zaujmout zákazníky? Jaké logo zvolit? Co je online marketing? Jak získávat zákazníky? Jak být vidět? Proč nestačí weby zdarma? Jak pracovat s reklamou? Do čeho se vyplatí investovat a co jsou naopak vyhozené peníze? Provedeme Vás všemi úskalími podnikání na internetu a pomůžeme Vám zrealizovat Vaše přání. Pokud se rozhodnete využít našich služeb, nemusíte si najímat dvě a více firem. U nás postavením webu práce rozhodně nekončí.

 

Jak říkáme - naše práce nás baví a díky tomu, že Vám pomáháme plnit Vaše sny, plníme si ty naše.
Honza a Andrea

 


Dejtonaweb | Jeden partner pro celý online marketing

tvorba webu

Připravíme Vám webové stránky nebo eshop podle Vašich představ s nadstandardními SEO nástroji. Tvorba webových stránek na míru. Široké možnosti responsivního designu Vašeho webu a práce se SEO.

tvorba eshopu

Tvorba eshopu, který má všechny potřebné funkce, bez kterých se při online prodeji neobejdete. Responzivní formát eshopu a spousta automatických funkcí a usnadnění práce.
Vytvoříme Vám eshop a provedeme Vás vším co je třeba pro online prodej.

reklama na internetu

Internetová reklama Vám přinese okamžitý účinek - nové objednávky, poptávky, návštěvnost. Nabízíme zpracování a vedení online kampaní na Google, Facebook, Instagram a Seznamu. Online marketing je velmi důležitá součást Vaší práce ať děláte cokoli.

Copywriting

Asi nejdůležitější součástí webových stránek nebo eShopu je obsah. Originální text je pro zákazníky a vyhledávače to pravé a ceněné zlato. Optimální množství správně napsaného obsahu na Vašem webu přiláká nové zákazníky a posune Vás v žebříčku hledání dopředu.

SEO | Optimalizace pro vyhledávače

Nemusíte být profesionály na optimalizaci webu a tvorbu webových stránek a nemusíte ani investovat každý měsíc vysoké částky, abyste byli úspěšní v online marketingu. SEO může být i zábava a rádi Vám pomůžeme zlepšit Vaše šance.

Správa webu

Máte vlastní web a potřebujete provádět změny nebo vylepšení? Postaráme se o správu webu a posuneme jeho možnosti o kousek dál. Dlouhodobá správa webu nebo jednorázové úpravy dle potřeby.

Konzultace webu a eshopu, konzultace SEO

Jak zlepšovat pozice na Google? Jak na SEO? Kde a jak na webu upravit texty? Jak na eshopu nastavit...? Spousta otázek, které se dají řešit v krátkých Online konzultacích nebo individuálním proškolením.
Konzultace webu nebo eshopu Vám usnadní práci a ušetří čas.

Cena webu, kalkulátor ceny webu

Kolik stojí web nebo eshop? Ceny za veškeré naše služby vycházejí z času potřebného na zpracování. Vždy budete dopředu vědět cenu zpracování.
Můžete také zkusit kalkulátor ceny webu nebo eshopu. Máme nízké ceny a velmi transparentní výkaz práce.

Vlastní doména a emaily | hosting webu

Zajistíme Vám vlastní internetovou adresu, emaily a hosting - potřebný prostor pro Vaše stránky. Zajišťujeme dostatek prostoru a ideální nastavení jak pro web, tak pro provoz eshopu.
Postaráme se o všechna potřebná nastavení a registrace hostingových a doménových služeb.

 

Kontaktujte nás, probereme Vaše plány a nápady. Velmi rádi budeme Vaším partnerem ve všech oblastech online marketingu 

Napsali o nás | Google reviews

  • Máme od Dejtonaweb vytvořený eshop na míru přesně podle našich představ a spolupracujeme nyní na vytvoření dalšího webu. Firmu mohu jen doporučit! Skvělá spolupráce, příjemná komunikace a profesionalita, vstřícný a přátelský přístup.
  • Byla mě vytvořena webová stránka dle mých představ, návrhů a požadavků. Slušné, korektní jednání, podrobná online instruktáž a zaslaný perfektní video návod k užívání. Naprostá spokojenost, mohu jenom doporučit!
  • Už při první konzultaci, jsem si uvědomila, co mohu vylepšit na svém webu a kampaních. Dostala jsem plno informací, které bych jinak musela složitě vyhledávat...no prostě těším se na další spolupráci.
  • Perfektní spolupráce. Lidský přístup a srozumitelné návody jak zacházet s webem. Nadstandartní služby za velmi dobrou cenu. Komunikace perfektní, dodržování termínů a vysoká zodpovědnost na straně Dejtonaweb.
  • Doporučuji! Již zpracovaných několik webů. Nastavení reklamních kampaní, správ kampaní. Po několika špatných zkušenostech s konkurencí jsme nalezli opravdu partnera, který umí a veskere jeho výkazy práce jsou velmi transparentní. Děkujeme.