Dejtonaweb s.r.o. - Webdesign , Copywriting , SEO a Internetová reklama

"Tvorba webu a psaní textů je pro nás práce i zábava. Díky tomu, že vám pomáháme plnit vaše sny, plníme si ty naše"

Honza a Andrea

Jan Adamec | Webdesigner | Dejtonaweb.cz | tvorba internetových stránek a eshopů. CopyWriting

Zabýváme se tvorbou webů a eShopů , copywritingem a internetovou reklamou už od roku 2008. V roce 2020 jsme se rozhodli přetransformovat naši práci do společného podnikání a vznikla myšlenka založit firmu Dejtonaweb s.r.o. Jsme manželé a parťáci, máme letité zkušenosti nejen s tvorbou webů, ale také přímo s obchodem, on-line marktetingem a copywritingem. Rozhodli jsme se naše síly a zkušenosti spojit pod jednu střechu a tak 12.3.2021 vznikla naše firma Dejtonaweb s.r.o. Pod touto značkou našim zákazníkům nabízíme kompletní balíčky služeb v oboru, který nás baví a proto pokud se rozhodnete využít naše služby dostanete víc než nový web .

Léta zkušeností a praxe

Díky našim zkušenostem a praxi umíme poskytnout také obchodní a marketingové poradenství, pomoci vám uvést vaše představy a sny a představit je zákazníkům. Vítáme stále nové výzvy, neboť právě díky nim můžeme růst a dál se učit a tím poskytovat stále lepší a komplexnější služby. Neváhejte se nám svěřit i s neotřelými a třeba i bláznivými nápady, pomůžeme vám realizovat vaše představy a uvést je do digitálního světa tak, aby vaše firma a váš web nezapadly mezi stovkami dalších. 

Jeden partner pro všechno

Jak zaujmout zákazníky? Jaké logo zvolit? Co je Online marketing ? Jak získávat zákazníky? Jak být vidět? Proč nestačí weby zdarma? Jak pracovat s reklamou? Do čeho se vyplatí investovat a co jsou naopak vyhozené peníze? Provedeme vás všemi úskalími podnikání na internetu a pomůžeme vám zrealizovat vaše přání. Pokud se rozhodnete využít našich služeb, nemusíte si najímat dvě a více firem. U nás postavením webu práce rozhodně nekončí.

 

Jak říkáme - naše práce nás baví a díky tomu, že vám pomáháme plnit vaše sny, plníme si ty naše.
Honza a Andrea

 


Vyberte z webových služeb

Tvorba webových stránek na míru. Široké možnosti responsivního designu a práce se SEO. Velmi jednoduchá administrace - bude vás bavit přidávat novinky a sdílet je.

Dobře postavený eShop, který má všechny potřebné funkce, bez kterých se při online prodeji neobejdete. Responzivní formát a spousta automatických funkcí a usnadnění práce.

Nemusíte být profesionály v tvorbě internetových stránek a nemusíte investovat každý měsíc vysoké částky, abyste byli úspěšní v online marketingu. SEO může být i zábava a rádi vám pomůžeme zlepšit vaše šance.

Internetová reklama vám přinese okamžitý účinek - nové objednávky, poptávky, návštěvnost. Nabízíme zpracování a vedení online reklamních kampaní na Google, Facebook a Seznamu

Asi nejdůležitější součástí webových stránek nebo eShopu je obsah. Jedině originální tex je pro zákazníky a vyhledávače to pravé a ceněné. Správně napsaný obsah přiláká nové zákazníky a posune vás v žebříčku hledání nahoru.

Cena vytvoření webu je důležitá. Spočítejte si cenu vlastních webových stránek nebo cenu eshopu na míru v online kalkulátoru. Je to nezávazné a zdarma.