Administrace Joomla : základy
Joomla základy administrace redakčního systému
Video návod jak pracovat s redakčním systémem joomla a jak vytvořit článek se základními informacemi s pohledu SEO

To co budete nejčastěji potřebovat ke své práci budou články a kategorie. Základem dobrých internetových stránek je kvalitní obsah, kterému rozumí Vaši zákazníci. Je důležité, aby byl obsah vašeho webu přehledně rozdělený a srozumitelně podaný. Obsah je to, co z vašeho webu udělá hledanou stránku.

"Textový obsah webu je Vaše zlato - základy, na kterých stavíte.
Je potřeba ale myslet i na to, aby textu rozumněl zákazník a také vyhledávač. Proto se srozumitelně rozepiště a používejte titulky, do kterých stejně jako do textu napasujete klíčová slova."

Jan Adamec | Webdesigner

 

Co budete používat nejčastěji? | OBSAH

Joomla menu | základy používání redakčního systému JoomlaČlánky: To co budete nejčastěji potřebovat ke své práci budou články a kategorie. Základem dobrých internetových stránek je kvalitní obsah, kterému rozumí Vaši zákazníci. Je důležité, aby byl obsah vašeho webu přehledně rozdělený a srozumitelně podaný. Obsah je to, co z vašeho webu udělá hledanou stránku.
Kategorie: Články je potřeba dobře třídit do kategorií, které by měly být dopředu promyšlené. Kategorie by měly reprezentovat logickou strukturu témat, o kterých na Vašem webu píšete. Základní strukturu nemusíte mít nijak složitou - záleží na tom, co chcete na webu prezentovat. 
Média: Média vám umožní nahrát na web obrázky nebo přílohy, ale můžete to dělat rovnou při tvorbě článku

Co najdete ve video návodu?

Uvidíte základní přehled administrace a to nejdůležitější co budete používat - vytvoření nového článku. Není to jen titulek a text, ale ukážu vám na co nezapomenout z pohledu SEO - ať Vašemu článku rozumí i vyhledávače.

Když vstoupíte do administrace redakčního systému Joomla, tak se vám zpravidla ukáže nejprve "Ovládací panel", ve kterém najdete to hlavní co je potřeba pro běžnou práci s Joomla. V levém horním roku uvidíte odkazy pro tvoření obsahu. "Nový článek", "Články", "Kategorie", "Media". Pojďme se na to podívat.....

 

Video návod: Základy Joomla | První pohled do administrace a vytvoření článku


Dejtonaweb | Jeden partner pro celý online marketing

tvorba webu

Připravíme Vám webové stránky nebo eshop podle Vašich představ s nadstandardními SEO nástroji. Tvorba webových stránek na míru. Široké možnosti responsivního designu Vašeho webu a práce se SEO.

tvorba eshopu

Tvorba eshopu, který má všechny potřebné funkce, bez kterých se při online prodeji neobejdete. Responzivní formát eshopu a spousta automatických funkcí a usnadnění práce.
Vytvoříme Vám eshop a provedeme Vás vším co je třeba pro online prodej.

reklama na internetu

Internetová reklama Vám přinese okamžitý účinek - nové objednávky, poptávky, návštěvnost. Nabízíme zpracování a vedení online kampaní na Google, Facebook, Instagram a Seznamu. Online marketing je velmi důležitá součást Vaší práce ať děláte cokoli.

Copywriting

Asi nejdůležitější součástí webových stránek nebo eShopu je obsah. Originální text je pro zákazníky a vyhledávače to pravé a ceněné zlato. Optimální množství správně napsaného obsahu na Vašem webu přiláká nové zákazníky a posune Vás v žebříčku hledání dopředu.

SEO | Optimalizace pro vyhledávače

Nemusíte být profesionály na optimalizaci webu a tvorbu webových stránek a nemusíte ani investovat každý měsíc vysoké částky, abyste byli úspěšní v online marketingu. SEO může být i zábava a rádi Vám pomůžeme zlepšit Vaše šance.

Správa webu

Máte vlastní web a potřebujete provádět změny nebo vylepšení? Postaráme se o správu webu a posuneme jeho možnosti o kousek dál. Dlouhodobá správa webu nebo jednorázové úpravy dle potřeby.

Konzultace webu a eshopu, konzultace SEO

Jak zlepšovat pozice na Google? Jak na SEO? Kde a jak na webu upravit texty? Jak na eshopu nastavit...? Spousta otázek, které se dají řešit v krátkých Online konzultacích nebo individuálním proškolením.
Konzultace webu nebo eshopu Vám usnadní práci a ušetří čas.

Cena webu, kalkulátor ceny webu

Kolik stojí web nebo eshop? Ceny za veškeré naše služby vycházejí z času potřebného na zpracování. Vždy budete dopředu vědět cenu zpracování.
Můžete také zkusit kalkulátor ceny webu nebo eshopu. Máme nízké ceny a velmi transparentní výkaz práce.

Vlastní doména a emaily | hosting webu

Zajistíme Vám vlastní internetovou adresu, emaily a hosting - potřebný prostor pro Vaše stránky. Zajišťujeme dostatek prostoru a ideální nastavení jak pro web, tak pro provoz eshopu.
Postaráme se o všechna potřebná nastavení a registrace hsotingových a doménových služeb.

 

Kontaktujte nás, probereme Vaše plány a nápady. Velmi rádi budeme Vaším partnerem ve všech oblastech online marketingu 

%MCEPASTEBIN%