Redakční systém Wordpress

Od nového roku rozšiřujeme naše služby také o tvorbu a správu webů na redakčním systému Wordpress. Wordpress je podle všeho nejpopulárnějším řešením pro redakční systém - tedy vlastní správu internetových stránek.


Naší specializací doposud byly hlavně Prestashop a redakční systém Joomla. Řešili jsme samozřejmě i potřeby zákazníků s Wordpressem, ale aktivně jsme tento redakční systém zatím nenabízeli.
V posledních letech získal Wordpress mnohá vylepšení a byla by škoda tento systém opomíjet. Pro každý projekt, pro každý nápad a potřebu vašeho podnikání, je potřeba dobře zvolit na jaké platformě bude web postaven. Je proto důležité společně prodiskutovat vaše potřeby a hlavně plány do budoucna, abychom navrhli to nejlepší řešení, kterým může být právě redakční sytém Wordpress nebo redakční systém Joomla, eshop Prestashop, ale také pouhé HTML pro nějakou microsite zaměřenou na konkrétní klíčová slova.

 Na začátku je opravdu důležité se vzájemně pochopit a vykročit tím správným směrem. Velmi rádi vás tím provedeme a vybereme společně to správné řešení.

Budem rádi, když nám napíšete vaše potřeby.

Napište nám, rádi odpovíme nebo se Vám ozveme, abychom vše prodiskutovali.