Tvorba webových stránek a eshopů

Vytvoříme Vám moderní webové stránky nebo eshop

 1. Získáte vlastní webové stránky bez omezení s velmi moderním a variabilním redakčním systémem
 2. Eshop bude váš vlastní bez omezování  - budete mít vše ve vlastních rukách
 3. Naučíme Vás web nebo eshop používat a zlepšovat Vaši pozici ve vyhledávačích
 4. Nejprve si společně ujasníme pro jaký účel budou Vaše stránky sloužit
 5. Probereme kdo je Váš typický zákazník a jak Vás bude hledat
 6. Probereme také design - jakou máte představu, co se Vám líbí a připravíme stránky podle Vašich představ

Neváhejte nám napsat nebo zavolat, rádi to s Vámi probereme. Uděláte si obrázek o tom, jak by tvorba webu probíhala a samozřejmě kolik by stálo Vaše konkrétní řešení webových  stránek.

Kalkulace ceny webu Konzultace zdarma Zavolat rovnou +420 774 234 232

tvorba webových tránek


Kolik stojí web? Cena webu nebo eshopu? | Vyzkoušejte online kalkulátor

Zkuste si nezávazně prověřit kolik budou webové stránky nebo eshop stát podle Vašich potřeb pomocí kalkulátoru ceny. Jednoduše si zde vyberete co potřebujete a hned se dovíte cenu webu nebo eshopu.

Proč stavět web s námi? | Vše pod jednou střechou

 • Administraci webu Vás naučíme, poradíme, vytvoříme videonávody, nenecháme Vás v tom
 • Pomůžeme Vám s rozjezdem webu
 • Dáme Vám tipy co dělat po spuštění webu
 • Máme nízké ceny
 • Jsme normální lidé - nejsme velká neosobní agentura
 • Zajišťujeme vše potřebné pro online marketing: Tvorba stránek a eshopů, Copywriting - tedy psaní SEO textů, grafika i reklamu na internetu

Tvoříme weby pro zákazníky po celé České republice

Tvoříme webové stránky pro zákazníky po celé České republice. Specializujeme se na tvorbu moderních a funkčních webových stránek pro různé typy podniků a organizací. Naše webové stránky jsou snadno použitelné, moderní a optimalizované pro SEO. Spolupracujeme s našimi zákazníky a poradíme jim s výběrem nejvhodnějších řešení pro jejich webové stránky. Máme zákazníky v různých městech jako jsou Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, Pardubice, Mladá Boleslav, Jičín, ...


Dejtonaweb | Jeden partner pro celý online marketing

tvorba webu

Připravíme Vám webové stránky nebo eshop podle Vašich představ s nadstandardními SEO nástroji. Tvorba webových stránek na míru. Široké možnosti responsivního designu Vašeho webu a práce se SEO.

tvorba eshopu

Tvorba eshopu, který má všechny potřebné funkce, bez kterých se při online prodeji neobejdete. Responzivní formát eshopu a spousta automatických funkcí a usnadnění práce.
Vytvoříme Vám eshop a provedeme Vás vším co je třeba pro online prodej.

reklama na internetu

Internetová reklama Vám přinese okamžitý účinek - nové objednávky, poptávky, návštěvnost. Nabízíme zpracování a vedení online kampaní na Google, Facebook, Instagram a Seznamu. Online marketing je velmi důležitá součást Vaší práce ať děláte cokoli.

Copywriting

Asi nejdůležitější součástí webových stránek nebo eShopu je obsah. Originální text je pro zákazníky a vyhledávače to pravé a ceněné zlato. Optimální množství správně napsaného obsahu na Vašem webu přiláká nové zákazníky a posune Vás v žebříčku hledání dopředu.

SEO | Optimalizace pro vyhledávače

Nemusíte být profesionály na optimalizaci webu a tvorbu webových stránek a nemusíte ani investovat každý měsíc vysoké částky, abyste byli úspěšní v online marketingu. SEO může být i zábava a rádi Vám pomůžeme zlepšit Vaše šance.

Správa webu

Máte vlastní web a potřebujete provádět změny nebo vylepšení? Postaráme se o správu webu a posuneme jeho možnosti o kousek dál. Dlouhodobá správa webu nebo jednorázové úpravy dle potřeby.

Konzultace webu a eshopu, konzultace SEO

Jak zlepšovat pozice na Google? Jak na SEO? Kde a jak na webu upravit texty? Jak na eshopu nastavit...? Spousta otázek, které se dají řešit v krátkých Online konzultacích nebo individuálním proškolením.
Konzultace webu nebo eshopu Vám usnadní práci a ušetří čas.

Cena webu, kalkulátor ceny webu

Kolik stojí web nebo eshop? Ceny za veškeré naše služby vycházejí z času potřebného na zpracování. Vždy budete dopředu vědět cenu zpracování.
Můžete také zkusit kalkulátor ceny webu nebo eshopu. Máme nízké ceny a velmi transparentní výkaz práce.

Vlastní doména a emaily | hosting webu

Zajistíme Vám vlastní internetovou adresu, emaily a hosting - potřebný prostor pro Vaše stránky. Zajišťujeme dostatek prostoru a ideální nastavení jak pro web, tak pro provoz eshopu.
Postaráme se o všechna potřebná nastavení a registrace hostingových a doménových služeb.

 

Kontaktujte nás, probereme Vaše plány a nápady. Velmi rádi budeme Vaším partnerem ve všech oblastech online marketingu