Tvorba webových stránek a eshopů, copywriting, hosting, SEO, grafické práce, reklama na internetu | dejtonaweb.cz

Pomůžeme Vám prosadit se na internetu


Každou Vaši skvělou službu, produkt nebo místo kde podnikáte v Jičíně, je nutné zviditelnit na Internetu. Dostaňte se na oči zákazníkům - Dejte to na web!

Vytvoříme Vám webové stránky na míru nebo eshop podle vašich představ. Napíšeme pro Vás kvalitní SEO texty (CopyWriting) a zpracujeme i grafiku nejen na web. Budeme společně pracovat na zlepšování SEO - vyhledatelnosti Vašich stránek především na Google a připravíme pro Vás také Internetovou reklamou na Google nebo Facebooku. Samozřejmě Vám zajistíme vlastní doménu, emaily a spolehlivý provoz na našem hostingu.

Velmi často jsou žádány i konzultace a proškolení, které jsou nejlepší individuálně podle toho co potřebujete pochopit nebo zlepšit.

Vše potřebné pro online marketing a pro Váš úspěch na internetu na jednom místě s jedním partnerem!.

 

Věříme, že každý může být úspěšný díky internetu.
Pomůžeme Vám dostat se na web a uspět.

 

Potřebujete nový web, eshop nebo zajistit internetovou reklamu v Jičíně?

Internetové stránky musí mít nějaký smysl, účel a cíl. Společně dáme dohromady to nejdůležitěší co chcete zákazníkům sdělit a najdeme cestu, jak Vaše zákazníky zaujmout a udržet jejich pozornost. Zavolejte nám nebo napište nebo si spočítejte cenu webu nebo cenu eshopu. Nenecháme Vás v tom a pomůžeme Vám to rozjet.

Kalkulace ceny webu Konzultace zdarma Zavolat rovnou +420 774 234 232

 


Jeden partner pro celý online marketing | Jičín

Tvorba webových stránek a eshopů

Připravíme Vám webové stránky nebo eshop podle vašich představ s nadstandardními SEO nástroji. Tvorba internetových stránek na míru. Široké možnosti responsivního designu vašeho webu a práce se SEO.

Webové stránky eShop na míru

Reklama na internetu

Internetová reklama Vám přinese okamžitý účinek - nové objednávky, poptávky, návštěvnost. Nabízíme zpracování a vedení online kampaní na Google, Facebook a Seznamu. Online marketing je velmi důležitá součást Vaší práce ať děláte cokoli

Více zde

Copywriting | psaní SEO textů pro váš web

Asi nejdůležitější součástí internetových stránek nebo eShopu je obsah. Hlavně originální texty jsou pro zákazníky a vyhledávače to pravé a ceněné. Napíšeme pro Vás SEO texty, které zvýší vaše šance ve vyhledávání.

Více zde

SEO | Optimalizace webu pro vyhledávače

Nemusíte být profesionály v tvorbě webových stránek a nemusíte investovat každý měsíc vysoké částky, abyste byli úspěšní v online marketingu. SEO může být i zábava a rádi Vám pomůžeme zlepšit vaše šance.

Více zde

Vlastní doména a hosting

Poskytneme vám vlastní internetovou adresu, emaily a hosting - potřebný prostor pro vaše stránky.

Více zde

Správa webových stránek

Máte vlastí web a potřebujete provádět změny nebo vylepšení? Postaráme se o Váš web a posuneme jeho možnosti o kousek dál.

Více zde

Konzultace a školení

Jak zlepšovat pozice na Google? Kde na webu upravím texty? Jak na eshopu nastavím...? Spousta otázek, které se dají řešit v krátkých Online konzultacích nebo individuálním proškolením.

Více zde

Ceny

Ceny za veškeré naše služby vycházejí z času, který je potřebný pro zpracování. Vždy budete dopředu vědět kolik našeho času bude potřeba a tím i kolik takové služby stojí.
1 hodina = 590,-Kč

Více zde


Kolik stojí web? Cena webu nebo eshopu? | Vyzkoušejte online kalkulátor

Zkuste si nezávazně prověřit kolik budou webové stránky nebo eshop stát podle Vašich potřeb pomocí kalkulátoru ceny. Jednoduše si zde vyberete co potřebujete a hned se dovíte cenu webu nebo eshopu.

"Tři zásadní otázky:
 - Víte, jak Vás Vaši zákazníci na internetu hledají?
 - Čím je chcete zaujmout?
 - Mají jednoduchou cestu k Vašemu zboží nebo službám?

Váš úspěch je z velké části dán tím, jak znáte své zákazníky a jak jim zjednodušíte cestu k Vám."

Jan Adamec
Dejtonaweb s.r.o.

Chci konzultaci Zavolat rovnou +420 774 234 232


Návody, rady a tipy pro lepší SEO, zvládnutí webu, eshopu a online marketingu

Nejvíce vytváříme weby s CMS Joomla a eshopy Prestashop

Při práci s webem budete často řešit jak na stránky dostat poutavou formou své nové nápady a služby. Sami jsme řešili mnoho takových otázek a rádi se s Vámi o to podělíme. V článcích najdete témata, která Vás jistě budou nebo by měla provázet.

Navštívit blog

Online marketing blog | Tipy a rady pro online podnikání