Copywriting | Tvorba obsahu stránek

Protože prezentace firem, zboží a služeb na internetu není jen o obrázcích, nabízíme Vám také CopyWritingové služby.

Jak funguje Copywriting ?

Na začátku je potřeba si ujasnit jaký typ textu potřebujete, co má být cílem článku. Představení firmy, vytvoření objednávky, proklik na některou ze stránek Vašeho webu , zanechání e-mailové adresy?  Povězte nám co potřebujete a v jakém rozsahu a my pro Vás vytvoříme vhodné texty. 

Co od Vás potřebujeme pro psaní textů?

  • Podklady – informace o tom, co chcete prezentovat, jakým způsobem a v jakém rozsahu by měly texty být.
  • Po odeslání textů je nutné poskytnout zpětnou vazbu. Co se Vám líbí, nelíbí, nezdá? Chcete se svými zákazníky komunikovat v ryze decetním tónu nebo spíše přátelštěji, lidově? Používají se ve vašem oboru výrazy, které text neobsahuje nebo se používají jinak? Samozřejmostí služby CopyWritera je revize textu až do té podoby, která Vám bude vyhovovat. 

Něco navíc

Vzhledem ke komplexnosti našich služeb nabízíme nejen samotné zpracování textu, ale také publikování (příprava v HTML formátu), návrhy obrázků a grafických prvků, designerské služby. Copywriting s bonusem :-)

Psaní nás baví a těšíme se na nové výzvy z nejrůznějších oborů.


Online kalkulátor cen | Spočítejte si kolik stojí web na míru

Spočítat vstupní náklady je důležité. Připravil jsem pro Vás online kalkulátor ceny webu a eshopu. Ke všem základním vlastnostem webu můžete vybrat i volitelné možnosti a zjisti tak kolik takový web stojí.

Kolik stojí web? | kalkulátor ceny webu