Copywriting - tvorba SEO textů

"Napsat takové titulky a texty, které zaujmou vaše zákazníky a rozumí jim i vyhledávače, není jednoduchá disciplína. Takové SEO texty potřebují dobře promyslet a připravit. Kvalitní a dostatečně široký obsah je velmi důležitá součát každého webu ."

Jan Adamec | Webdesigner

Prezentace webu - zboží a služeb nejsou jen obrázky na eShopu . Aby vás zákazníci dobře našli, je třeba jim ukázat cestu na vaše stránky. Nástrojem k přivedení zákazníka je správný text. Profesionální Copywriting je tu právě proto, aby usnadnil cestu zákazníka a nasměroval ho přesně tam, kam potřebujete.

Psaní marketingových textů není jen pouhé psaní článků. Díky správně napsanému textu vás lépe najdou internetové vyhledávače a tím máte i vyšší pravděpodobnost, že zákazníkovi budou zobrazeny právě vaše stránky. Něco jako - hele tohle asi hledáš, podívej se sem. Určitě jste už slyšeli o tzv. SEO textech. Vyladěné SEO texty to je právě to, co pomáhá webům dostat se na první místa v seznamech přirozeně vyhledaných stránek. Text použitý na vaší stránce musí být tedy nejen čtivý a srozumitelný pro zákazníky, ale zároveň také pro vyhledávače. 

Jak funguje spolupráce s copywriterem?

Na začátku je třeba si ujasnit jaký typ textu potřebujete, co má být cílem článku. Představení firmy, vytvoření objednávky, proklik na některou ze stránek Vašeho webu , zanechání e-mailové adresy?  Povězte nám co potřebujete a v jakém rozsahu a my pro Vás vytvoříme vhodné texty.

Co od Vás potřebujeme pro psaní textů?

Podklady – informace o tom, co chcete prezentovat, jakým způsobem a v jakém rozsahu by měly texty být.Velmi důležité je také nastavení textů pro konkrétní typ zákazníků, které chcete oslovit.

Po odeslání textů je nutné poskytnout nám zpětnou vazbu. Co se Vám líbí, nelíbí, nezdá? Chcete se svými zákazníky komunikovat v ryze decetním tónu nebo spíše přátelštěji, lidově? Používají se ve vašem oboru výrazy, které text neobsahuje nebo se používají jinak? Samozřejmostí služby copywritera je revize textu až do té podoby, která bude vyhovovat vám a potřebám vašeho webu .

Využít copywriterských služeb můžete formou pravidelné spolupráce, nárazově (například při aktualizacích novinek a akcí) nebo i jednorázově. Záleží čistě na vašich potřebách. 

Něco navíc

Vzhledem ke komplexnosti našich služeb nabízíme nejen samotné zpracování textu, ale také publikování (příprava v HTML formátu), návrhy obrázků a grafických prvků, designerské služby. Copywriting s bonusem :-)

Psaní nás baví a těšíme se na nové výzvy z nejrůznějších oborů.


Napište nám, pomůžeme vám rozšířit a zefektivnit obsah vašeho webu