grafika | Grafické práce a zpracování grafiky na web i pro tisk

"Kvalitní produkt nebo služby potřebují zviditelnit. Zákazníci jsou dnes mnohem pohodlnější a netrpělivější a máte jen vteřiny na to, abyste je zaujali.

Dobře promyšlený marketing a kvalitní grafika velmi výrazně zvyšují Vaše šance na trhu.
"

Jan Adamec | Webdesigner

Jaké grafické prvky se nejčastěji používají?


Grafické bannery pro Online marketing a internetové stránky

Máte jen pár vteřin zaujmout své zákazníky! Grafický banner a vhodně zvolená grafika Vám v tom může výrazně pomoci.

Lidé mnohem rychleji reagují na grafické prvky, než na čistý text. Využívejte bannery pro lov svých nových zákazníků všude, kde to jen jde.

FB Banner Grafika 2

Logo Dejtonaweb Oficial Black Text 2

Logo společnosti

Každá společnost vystupuje pod svým jedinečným jménem a ve většině případů se také prezentuje svým logem. Logo by mělo být symbolem, který provází celý marketing firmy. Logo velmi napomáhá k zapamatovatelnosti Vaší firmy nebo značky a proto je velmi důležité zachovat jeho jednoduchost.

Při návrhu loga je potřeba dobře promyslet jak chcete být vnímáni a s čím bude logo spojováno. Mnohdy se od Vašeho loga odvíjí další marketing a vizualizace.


Letáky a tiskové materiály

Příprava tiskových podkladu vyžaduje dodržet pravidla a potřeby tiskárny, který bude tisk realizovat. Tomu všemu však předchází navrh letáku, tak aby vyhovoval Vašemu marketingu.

Infografika | Jan Adamec |                  Dejtonaweb.cz

Grafika Infografika

Infografika

Infografika je poměrně mladý, ale velmi důležitý pojem. Znázornění informaci pomocí trefného grafického vyjádření (například podpořené hlavním číselným údajem nebo netypickým grafem) vždy zákazníka zaujme.Online kalkulátor cen | Spočítejte si kolik stojí web na míru

Spočítat vstupní náklady je důležité. Připravil jsem pro Vás online kalkulátor ceny webu a eshopu. Ke všem základním vlastnostem webu můžete vybrat i volitelné možnosti a zjisti tak kolik takový web stojí.

Kolik stojí web? | kalkulátor ceny webu